— 
 
18:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
18:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
18:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
18:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
18:00
6/30, Tue
— 
 
Bradford City 
 
23:00
12/28, Sun
Notts County 
 
Coventry City 
 
23:00
12/28, Sun
Chesterfield 
 
Crawley Town 
 
23:00
12/28, Sun
Colchester United 
 
Crewe Alexandra 
 
23:00
12/28, Sun
Preston North End 
 
Gillingham 
 
23:00
12/28, Sun
Bristol City 
 
Milton Keynes Dons 
 
23:00
12/28, Sun
Walsall 
 
Peterborough United 
 
23:00
12/28, Sun
Doncaster Rovers 
 
Rochdale 
 
23:00
12/28, Sun
Fleetwood Town 
 
Sheffield United 
 
23:00
12/28, Sun
Scunthorpe United 
 
Swindon Town 
 
23:00
12/28, Sun
Port Vale 
 
Barnsley 
 
03:45
12/30, Tue
Oldham Athletic 
 
Yeovil Town 
 
03:45
12/30, Tue
Leyton Orient 
 
Fleetwood Town 
 
23:00
1/3, Sat
Swindon Town 
 
Port Vale 
 
23:00
1/3, Sat
Gillingham 
 
Walsall 
 
23:00
1/3, Sat
Coventry City 
 
Doncaster Rovers 
 
03:45
2/18, Wed
Crewe Alexandra 
 
Bristol City 
 
06:00
6/30, Tue
Peterborough United 
 
Chesterfield 
 
06:00
6/30, Tue
Crawley Town 
 
Colchester United 
 
06:00
6/30, Tue
Milton Keynes Dons 
 
Leyton Orient 
 
06:00
6/30, Tue
Bradford City 
 
Notts County 
 
06:00
6/30, Tue
Sheffield United 
 
Oldham Athletic 
 
06:00
6/30, Tue
Rochdale 
 
Preston North End 
 
06:00
6/30, Tue
Yeovil Town 
 
Scunthorpe United 
 
06:00
6/30, Tue
Barnsley 
 
Barnsley 
 
23:00
1/10, Sat
Yeovil Town 
 
Bradford City 
 
23:00
1/10, Sat
Rochdale 
 
Bristol City 
 
23:00
1/10, Sat
Notts County 
 
Chesterfield 
 
23:00
1/10, Sat
Port Vale 
 
Crawley Town 
 
23:00
1/10, Sat
Milton Keynes Dons 
 
Crewe Alexandra 
 
23:00
1/10, Sat
Gillingham 
 
Leyton Orient 
 
23:00
1/10, Sat
Fleetwood Town 
 
Oldham Athletic 
 
23:00
1/10, Sat
Doncaster Rovers 
 
Peterborough United 
 
23:00
1/10, Sat
Colchester United 
 
Sheffield United 
 
23:00
1/10, Sat
Preston North End 
 
Walsall 
 
23:00
1/10, Sat
Scunthorpe United 
 
Coventry City 
 
03:45
1/13, Tue
Swindon Town 
 
Preston North End 
 
03:45
1/17, Sat
Leyton Orient 
 
Colchester United 
 
23:00
1/17, Sat
Walsall 
 
Doncaster Rovers 
 
23:00
1/17, Sat
Barnsley 
 
Fleetwood Town 
 
23:00
1/17, Sat
Oldham Athletic 
 
Gillingham 
 
23:00
1/17, Sat
Coventry City 
 
Milton Keynes Dons 
 
23:00
1/17, Sat
Sheffield United 
 
Notts County 
 
23:00
1/17, Sat
Crewe Alexandra 
 
Port Vale 
 
23:00
1/17, Sat
Peterborough United 
 
Rochdale 
 
23:00
1/17, Sat
Crawley Town 
 
Scunthorpe United 
 
23:00
1/17, Sat
Bristol City 
 
Swindon Town 
 
23:00
1/17, Sat
Chesterfield 
 
Yeovil Town 
 
23:00
1/17, Sat
Bradford City 
 
Colchester United 
 
23:00
1/24, Sat
Leyton Orient 
 
Doncaster Rovers 
 
23:00
1/24, Sat
Bristol City 
 
Fleetwood Town 
 
23:00
1/24, Sat
Crawley Town 
 
Gillingham 
 
23:00
1/24, Sat
Oldham Athletic 
 
Milton Keynes Dons 
 
23:00
1/24, Sat
Barnsley 
 
Notts County 
 
23:00
1/24, Sat
Peterborough United 
 
Port Vale 
 
23:00
1/24, Sat
Crewe Alexandra 
 
Preston North End 
 
23:00
1/24, Sat
Walsall 
 
Rochdale 
 
23:00
1/24, Sat
Sheffield United 
 
Scunthorpe United 
 
23:00
1/24, Sat
Chesterfield 
 
Swindon Town 
 
23:00
1/24, Sat
Bradford City 
 
Yeovil Town 
 
23:00
1/24, Sat
Coventry City 
 
Barnsley 
 
23:00
1/31, Sat
Port Vale 
 
Bradford City 
 
23:00
1/31, Sat
Colchester United 
 
Bristol City 
 
23:00
1/31, Sat
Fleetwood Town 
 
Chesterfield 
 
23:00
1/31, Sat
Doncaster Rovers 
 
Coventry City 
 
23:00
1/31, Sat
Rochdale 
 
Crawley Town 
 
23:00
1/31, Sat
Preston North End 
 
Crewe Alexandra 
 
23:00
1/31, Sat
Milton Keynes Dons 
 
Leyton Orient 
 
23:00
1/31, Sat
Scunthorpe United 
 
Oldham Athletic 
 
23:00
1/31, Sat
Notts County 
 
Peterborough United 
 
23:00
1/31, Sat
Yeovil Town 
 
Sheffield United 
 
23:00
1/31, Sat
Swindon Town 
 
Walsall 
 
23:00
1/31, Sat
Gillingham 
 
Colchester United 
 
23:00
2/7, Sat
Crewe Alexandra 
 
Doncaster Rovers 
 
23:00
2/7, Sat
Walsall 
 
Fleetwood Town 
 
23:00
2/7, Sat
Peterborough United 
 
Gillingham 
 
23:00
2/7, Sat
Sheffield United 
 
Milton Keynes Dons 
 
23:00
2/7, Sat
Bristol City 
 
Notts County 
 
23:00
2/7, Sat
Chesterfield 
 
Port Vale 
 
23:00
2/7, Sat
Bradford City 
 
Preston North End 
 
23:00
2/7, Sat
Coventry City 
 
Rochdale 
 
23:00
2/7, Sat
Leyton Orient 
 
Scunthorpe United 
 
23:00
2/7, Sat
Oldham Athletic 
 
Swindon Town 
 
23:00
2/7, Sat
Barnsley 
 
Yeovil Town 
 
23:00
2/7, Sat
Crawley Town 
 
Bradford City 
 
03:45
2/10, Tue
Milton Keynes Dons 
 
Barnsley 
 
03:45
2/11, Wed
Fleetwood Town 
 
Bristol City 
 
03:45
2/11, Wed
Port Vale 
 
Chesterfield 
 
03:45
2/11, Wed
Preston North End 
 
Coventry City 
 
03:45
2/11, Wed
Scunthorpe United 
 
Crawley Town 
 
03:45
2/11, Wed
Doncaster Rovers 
 
Crewe Alexandra 
 
03:45
2/11, Wed
Yeovil Town 
 
Leyton Orient 
 
03:45
2/11, Wed
Notts County 
 
Oldham Athletic 
 
03:45
2/11, Wed
Swindon Town 
 
Peterborough United 
 
03:45
2/11, Wed
Gillingham 
 
Sheffield United 
 
03:45
2/11, Wed
Colchester United 
 
Walsall 
 
03:45
2/11, Wed
Rochdale 
 
Bristol City 
 
23:00
2/14, Sat
Sheffield United 
 
Chesterfield 
 
23:00
2/14, Sat
Leyton Orient 
 
Coventry City 
 
23:00
2/14, Sat
Bradford City 
 
Crawley Town 
 
23:00
2/14, Sat
Barnsley 
 
Crewe Alexandra 
 
23:00
2/14, Sat
Fleetwood Town 
 
Doncaster Rovers 
 
23:00
2/14, Sat
Yeovil Town 
 
Gillingham 
 
23:00
2/14, Sat
Milton Keynes Dons 
 
Notts County 
 
23:00
2/14, Sat
Preston North End 
 
Oldham Athletic 
 
23:00
2/14, Sat
Colchester United 
 
Peterborough United 
 
23:00
2/14, Sat
Rochdale 
 
Scunthorpe United 
 
23:00
2/14, Sat
Swindon Town 
 
Walsall 
 
23:00
2/14, Sat
Port Vale 
 
Barnsley 
 
23:00
2/21, Sat
Crewe Alexandra 
 
Bradford City 
 
23:00
2/21, Sat
Walsall 
 
Colchester United 
 
23:00
2/21, Sat
Bristol City 
 
Fleetwood Town 
 
23:00
2/21, Sat
Notts County 
 
Leyton Orient 
 
23:00
2/21, Sat
Oldham Athletic 
 
Milton Keynes Dons 
 
23:00
2/21, Sat
Peterborough United 
 
Port Vale 
 
23:00
2/21, Sat
Doncaster Rovers 
 
Preston North End 
 
23:00
2/21, Sat
Scunthorpe United 
 
Rochdale 
 
23:00
2/21, Sat
Chesterfield 
 
Sheffield United 
 
23:00
2/21, Sat
Coventry City 
 
Swindon Town 
 
23:00
2/21, Sat
Crawley Town 
 
Yeovil Town 
 
23:00
2/21, Sat
Gillingham 
 
Bristol City 
 
23:00
2/28, Sat
Rochdale 
 
Chesterfield 
 
23:00
2/28, Sat
Fleetwood Town 
 
Coventry City 
 
23:00
2/28, Sat
Milton Keynes Dons 
 
Crawley Town 
 
23:00
2/28, Sat
Sheffield United 
 
Crewe Alexandra 
 
23:00
2/28, Sat
Swindon Town 
 
Doncaster Rovers 
 
23:00
2/28, Sat
Colchester United 
 
Gillingham 
 
23:00
2/28, Sat
Barnsley 
 
Notts County 
 
23:00
2/28, Sat
Port Vale 
 
Oldham Athletic 
 
23:00
2/28, Sat
Preston North End 
 
Peterborough United 
 
23:00
2/28, Sat
Bradford City 
 
Scunthorpe United 
 
23:00
2/28, Sat
Yeovil Town 
 
Walsall 
 
23:00
2/28, Sat
Leyton Orient 
 
Sheffield United 
 
03:30
3/4, Wed
Peterborough United 
 
Barnsley 
 
03:45
3/4, Wed
Coventry City 
 
Bradford City 
 
03:45
3/4, Wed
Crawley Town 
 
Colchester United 
 
03:45
3/4, Wed
Notts County 
 
Fleetwood Town 
 
03:45
3/4, Wed
Scunthorpe United 
 
Leyton Orient 
 
03:45
3/4, Wed
Bristol City 
 
Milton Keynes Dons 
 
03:45
3/4, Wed
Chesterfield 
 
Port Vale 
 
03:45
3/4, Wed
Oldham Athletic 
 
Preston North End 
 
03:45
3/4, Wed
Doncaster Rovers 
 
Rochdale 
 
03:45
3/4, Wed
Crewe Alexandra 
 
Swindon Town 
 
03:45
3/4, Wed
Gillingham 
 
Yeovil Town 
 
03:45
3/4, Wed
Walsall 
 
Barnsley 
 
23:00
3/7, Sat
Walsall 
 
Bradford City 
 
23:00
3/7, Sat
Chesterfield 
 
Coventry City 
 
23:00
3/7, Sat
Port Vale 
 
Crawley Town 
 
23:00
3/7, Sat
Bristol City 
 
Crewe Alexandra 
 
23:00
3/7, Sat
Scunthorpe United 
 
Gillingham 
 
23:00
3/7, Sat
Doncaster Rovers 
 
Milton Keynes Dons 
 
23:00
3/7, Sat
Preston North End 
 
Peterborough United 
 
23:00
3/7, Sat
Leyton Orient 
 
Rochdale 
 
23:00
3/7, Sat
Colchester United 
 
Sheffield United 
 
23:00
3/7, Sat
Fleetwood Town 
 
Swindon Town 
 
23:00
3/7, Sat
Notts County 
 
Yeovil Town 
 
23:00
3/7, Sat
Oldham Athletic 
 
Bristol City 
 
23:00
3/14, Sat
Gillingham 
 
Chesterfield 
 
23:00
3/14, Sat
Coventry City 
 
Colchester United 
 
23:00
3/14, Sat
Crawley Town 
 
Doncaster Rovers 
 
23:00
3/14, Sat
Peterborough United 
 
Fleetwood Town 
 
23:00
3/14, Sat
Rochdale 
 
Leyton Orient 
 
23:00
3/14, Sat
Yeovil Town 
 
Notts County 
 
23:00
3/14, Sat
Bradford City 
 
Oldham Athletic 
 
23:00
3/14, Sat
Barnsley 
 
Port Vale 
 
23:00
3/14, Sat
Swindon Town 
 
Preston North End 
 
23:00
3/14, Sat
Crewe Alexandra 
 
Scunthorpe United 
 
23:00
3/14, Sat
Sheffield United 
 
Walsall 
 
23:00
3/14, Sat
Milton Keynes Dons 
 
Bristol City 
 
03:45
3/18, Wed
Crewe Alexandra 
 
Chesterfield 
 
03:45
3/18, Wed
Gillingham 
 
Colchester United 
 
03:45
3/18, Wed
Yeovil Town 
 
Doncaster Rovers 
 
03:45
3/18, Wed
Swindon Town 
 
Fleetwood Town 
 
03:45
3/18, Wed
Coventry City 
 
Leyton Orient 
 
03:45
3/18, Wed
Barnsley 
 
Notts County 
 
03:45
3/18, Wed
Rochdale 
 
Oldham Athletic 
 
03:45
3/18, Wed
Milton Keynes Dons 
 
Port Vale 
 
03:45
3/18, Wed
Crawley Town 
 
Preston North End 
 
03:45
3/18, Wed
Peterborough United 
 
Scunthorpe United 
 
03:45
3/18, Wed
Bradford City 
 
Walsall 
 
03:45
3/18, Wed
Sheffield United 
 
Barnsley 
 
23:00
3/21, Sat
Preston North End 
 
Bradford City 
 
23:00
3/21, Sat
Fleetwood Town 
 
Coventry City 
 
23:00
3/21, Sat
Doncaster Rovers 
 
Crawley Town 
 
23:00
3/21, Sat
Leyton Orient 
 
Crewe Alexandra 
 
23:00
3/21, Sat
Oldham Athletic 
 
Gillingham 
 
23:00
3/21, Sat
Colchester United 
 
Milton Keynes Dons 
 
23:00
3/21, Sat
Notts County 
 
Peterborough United 
 
23:00
3/21, Sat
Chesterfield 
 
Rochdale 
 
23:00
3/21, Sat
Scunthorpe United 
 
Sheffield United 
 
23:00
3/21, Sat
Port Vale 
 
Swindon Town 
 
23:00
3/21, Sat
Walsall 
 
Yeovil Town 
 
23:00
3/21, Sat
Bristol City 
 
Bradford City 
 
23:00
3/28, Sat
Oldham Athletic 
 
Bristol City 
 
23:00
3/28, Sat
Barnsley 
 
Chesterfield 
 
23:00
3/28, Sat
Walsall 
 
Colchester United 
 
23:00
3/28, Sat
Swindon Town 
 
Crawley Town 
 
23:00
3/28, Sat
Gillingham 
 
Fleetwood Town 
 
23:00
3/28, Sat
Preston North End 
 
Leyton Orient 
 
23:00
3/28, Sat
Port Vale 
 
Milton Keynes Dons 
 
23:00
3/28, Sat
Doncaster Rovers 
 
Notts County 
 
23:00
3/28, Sat
Scunthorpe United 
 
Peterborough United 
 
23:00
3/28, Sat
Coventry City 
 
Rochdale 
 
23:00
3/28, Sat
Yeovil Town 
 
Sheffield United 
 
23:00
3/28, Sat
Crewe Alexandra 
 
Coventry City 
 
02:45
4/2, Thu
Leyton Orient 
 
Crewe Alexandra 
 
22:00
4/3, Fri
Crawley Town 
 
Gillingham 
 
22:00
4/3, Fri
Fleetwood Town 
 
Oldham Athletic 
 
22:00
4/3, Fri
Bristol City 
 
Port Vale 
 
22:00
4/3, Fri
Colchester United 
 
Preston North End 
 
22:00
4/3, Fri
Rochdale 
 
Scunthorpe United 
 
22:00
4/3, Fri
Peterborough United 
 
Swindon Town 
 
22:00
4/3, Fri
Milton Keynes Dons 
 
Walsall 
 
22:00
4/3, Fri
Notts County 
 
Yeovil Town 
 
22:00
4/3, Fri
Chesterfield 
 
Doncaster Rovers 
 
02:45
4/4, Sat
Bradford City 
 
Barnsley 
 
22:00
4/4, Sat
Sheffield United 
 
Bradford City 
 
22:00
4/6, Mon
Preston North End 
 
Bristol City 
 
22:00
4/6, Mon
Swindon Town 
 
Chesterfield 
 
22:00
4/6, Mon
Crewe Alexandra 
 
Colchester United 
 
22:00
4/6, Mon
Barnsley 
 
Crawley Town 
 
22:00
4/6, Mon
Oldham Athletic 
 
Fleetwood Town 
 
22:00
4/6, Mon
Yeovil Town 
 
Leyton Orient 
 
22:00
4/6, Mon
Gillingham 
 
Milton Keynes Dons 
 
22:00
4/6, Mon
Scunthorpe United 
 
Notts County 
 
22:00
4/6, Mon
Coventry City 
 
Peterborough United 
 
22:00
4/6, Mon
Walsall 
 
Rochdale 
 
22:00
4/6, Mon
Port Vale 
 
Sheffield United 
 
02:45
4/8, Wed
Doncaster Rovers 
 
Barnsley 
 
22:00
4/11, Sat
Chesterfield 
 
Coventry City 
 
22:00
4/11, Sat
Colchester United 
 
Crewe Alexandra 
 
22:00
4/11, Sat
Leyton Orient 
 
Doncaster Rovers 
 
22:00
4/11, Sat
Rochdale 
 
Gillingham 
 
22:00
4/11, Sat
Bradford City 
 
Oldham Athletic 
 
22:00
4/11, Sat
Sheffield United 
 
Port Vale 
 
22:00
4/11, Sat
Milton Keynes Dons 
 
Preston North End 
 
22:00
4/11, Sat
Bristol City 
 
Scunthorpe United 
 
22:00
4/11, Sat
Crawley Town 
 
Swindon Town 
 
22:00
4/11, Sat
Peterborough United 
 
Walsall 
 
22:00
4/11, Sat
Fleetwood Town 
 
Yeovil Town 
 
22:00
4/11, Sat
Notts County 
 
Bradford City 
 
02:45
4/15, Wed
Bristol City 
 
Chesterfield 
 
02:45
4/15, Wed
Colchester United 
 
Coventry City 
 
02:45
4/15, Wed
Oldham Athletic 
 
Fleetwood Town 
 
02:45
4/15, Wed
Milton Keynes Dons 
 
Leyton Orient 
 
02:45
4/15, Wed
Doncaster Rovers 
 
Notts County 
 
02:45
4/15, Wed
Barnsley 
 
Peterborough United 
 
02:45
4/15, Wed
Crewe Alexandra 
 
Preston North End 
 
02:45
4/15, Wed
Gillingham 
 
Rochdale 
 
02:45
4/15, Wed
Swindon Town 
 
Scunthorpe United 
 
02:45
4/15, Wed
Port Vale 
 
Walsall 
 
02:45
4/15, Wed
Crawley Town 
 
Yeovil Town 
 
02:45
4/15, Wed
Sheffield United 
 
Port Vale 
 
02:45
4/18, Sat
Preston North End 
 
Barnsley 
 
22:00
4/18, Sat
Peterborough United 
 
Bristol City 
 
22:00
4/18, Sat
Coventry City 
 
Colchester United 
 
22:00
4/18, Sat
Scunthorpe United 
 
Crawley Town 
 
22:00
4/18, Sat
Notts County 
 
Crewe Alexandra 
 
22:00
4/18, Sat
Walsall 
 
Doncaster Rovers 
 
22:00
4/18, Sat
Fleetwood Town 
 
Gillingham 
 
22:00
4/18, Sat
Rochdale 
 
Milton Keynes Dons 
 
22:00
4/18, Sat
Leyton Orient 
 
Oldham Athletic 
 
22:00
4/18, Sat
Chesterfield 
 
Sheffield United 
 
22:00
4/18, Sat
Bradford City 
 
Swindon Town 
 
22:00
4/18, Sat
Yeovil Town 
 
Bradford City 
 
22:00
4/25, Sat
Barnsley 
 
Chesterfield 
 
22:00
4/25, Sat
Bristol City 
 
Coventry City 
 
22:00
4/25, Sat
Crewe Alexandra 
 
Fleetwood Town 
 
22:00
4/25, Sat
Colchester United 
 
Leyton Orient 
 
22:00
4/25, Sat
Sheffield United 
 
Notts County 
 
22:00
4/25, Sat
Doncaster Rovers 
 
Peterborough United 
 
22:00
4/25, Sat
Crawley Town 
 
Preston North End 
 
22:00
4/25, Sat
Swindon Town 
 
Rochdale 
 
22:00
4/25, Sat
Milton Keynes Dons 
 
Scunthorpe United 
 
22:00
4/25, Sat
Gillingham 
 
Walsall 
 
22:00
4/25, Sat
Oldham Athletic 
 
Yeovil Town 
 
22:00
4/25, Sat
Port Vale 
 
Barnsley 
 
19:15
5/3, Sun
Rochdale 
 
Bristol City 
 
19:15
5/3, Sun
Walsall 
 
Colchester United 
 
19:15
5/3, Sun
Preston North End 
 
Crawley Town 
 
19:15
5/3, Sun
Coventry City 
 
Crewe Alexandra 
 
19:15
5/3, Sun
Bradford City 
 
Doncaster Rovers 
 
19:15
5/3, Sun
Scunthorpe United 
 
Gillingham 
 
19:15
5/3, Sun
Notts County 
 
Milton Keynes Dons 
 
19:15
5/3, Sun
Yeovil Town 
 
Oldham Athletic 
 
19:15
5/3, Sun
Peterborough United 
 
Port Vale 
 
19:15
5/3, Sun
Fleetwood Town 
 
Sheffield United 
 
19:15
5/3, Sun
Chesterfield 
 
Swindon Town 
 
19:15
5/3, Sun
Leyton Orient