Bristol Rovers 
 
 0
 
Finished
Grimsby Town 
 
Alfreton Town 
 
 1
 
Finished
Woking 
 
Chester City 
 
 0
 
Finished
Barnet 
 
Dartford 
 
 1
 
Finished
Wrexham 
 
Dover Athletic 
 
 0
 
Finished
Halifax Town 
 
Aldershot Town 
 
 3
 
Finished
Altrincham 
 
Gateshead 
 
 3
 
Finished
Torquay United 
 
Lincoln City 
 
 0
 
Finished
Kidderminster Harriers 
 
Macclesfield Town 
 
 1
 
Finished
Braintree Town 
 
Nuneaton Town 
 
 0
 
Finished
Eastleigh 
 
Southport 
 
 0
 
Finished
Forest Green Rovers 
 
Welling United 
 
 1
 
Finished
AFC Telford United 
 
— 
 
18:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
18:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
18:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
18:00
6/30, Tue
— 
 
Grimsby Town 
 
 0
 
Finished
Nuneaton Town 
 
AFC Telford United 
 
 2
 
Finished
Macclesfield Town 
 
Altrincham 
 
 1
 
Finished
Lincoln City 
 
Torquay United 
 
 3
 
Finished
Welling United 
 
Braintree Town 
 
 3
 
Finished
Dover Athletic 
 
Wrexham 
 
 0
 
Finished
Gateshead 
 
Woking 
 
 1
 
Finished
Dartford 
 
Kidderminster Harriers 
 
 3
 
Finished
Alfreton Town 
 
Forest Green Rovers 
 
 2
 
Finished
Chester City 
 
Halifax Town 
 
 3
 
Finished
Southport 
 
Barnet 
 
 2
 
Finished
Bristol Rovers 
 
Eastleigh 
 
 1
 
Finished
Aldershot Town 
 
— 
 
18:00
6/30, Tue
— 
 
Woking 
 
 0
 
Finished
Macclesfield Town 
 
Altrincham 
 
 2
 
Finished
Bristol Rovers 
 
Braintree Town 
 
 1
 
Finished
Chester City 
 
Grimsby Town 
 
 1
 
Finished
Dover Athletic 
 
Eastleigh 
 
 2
 
Finished
Gateshead 
 
Barnet 
 
 1
 
Finished
Lincoln City 
 
Wrexham 
 
 1
 
Finished
Nuneaton Town 
 
Halifax Town 
 
 3
 
Finished
Welling United 
 
Forest Green Rovers 
 
 2
 
Finished
Alfreton Town 
 
Kidderminster Harriers 
 
 1
 
Finished
Dartford 
 
Torquay United 
 
 0
 
Finished
Southport 
 
AFC Telford United 
 
 0
 
Finished
Aldershot Town 
 
Aldershot Town 
 
 1
 
Finished
Forest Green Rovers 
 
Alfreton Town 
 
 2
 
Finished
Wrexham 
 
Bristol Rovers 
 
 1
 
Finished
AFC Telford United 
 
Chester City 
 
 0
 
Finished
Halifax Town 
 
Welling United 
 
 1
 
Finished
Woking 
 
Dartford 
 
 0
 
Finished
Torquay United 
 
Dover Athletic 
 
 2
 
Finished
Eastleigh 
 
Gateshead 
 
 1
 
Finished
Grimsby Town 
 
Lincoln City 
 
 3
 
Finished
Braintree Town 
 
Macclesfield Town 
 
 0
 
Finished
Kidderminster Harriers 
 
Southport 
 
 2
 
Finished
Altrincham 
 
Nuneaton Town 
 
 0
 
Finished
Barnet 
 
Forest Green Rovers 
 
 1
 
Finished
Bristol Rovers 
 
Woking 
 
 6
 
Finished
Dover Athletic 
 
Kidderminster Harriers 
 
 2
 
Finished
Chester City 
 
Grimsby Town 
 
 7
 
Finished
Alfreton Town 
 
Halifax Town 
 
 3
 
Finished
Lincoln City 
 
AFC Telford United 
 
 3
 
Finished
Southport 
 
Eastleigh 
 
 3
 
Finished
Welling United 
 
Wrexham 
 
 2
 
Finished
Macclesfield Town 
 
Braintree Town 
 
 2
 
Finished
Nuneaton Town 
 
Barnet 
 
 4
 
Finished
Dartford 
 
Altrincham 
 
 0
 
Finished
Gateshead 
 
Torquay United 
 
 1
 
Finished
Aldershot Town 
 
Bristol Rovers 
 
 2
 
Finished
Halifax Town 
 
Dover Athletic 
 
 0
 
Finished
Kidderminster Harriers 
 
Gateshead 
 
 2
 
Finished
Chester City 
 
Lincoln City 
 
 1
 
Finished
Torquay United 
 
Welling United 
 
 1
 
Finished
Forest Green Rovers 
 
Southport 
 
 0
 
Finished
Barnet 
 
Macclesfield Town 
 
 2
 
Finished
Eastleigh 
 
Wrexham 
 
 1
 
Finished
Woking 
 
Nuneaton Town 
 
 2
 
Finished
Altrincham 
 
Dartford 
 
 2
 
Finished
AFC Telford United 
 
Aldershot Town 
 
 2
 
Finished
Grimsby Town 
 
Alfreton Town 
 
 0
 
Finished
Braintree Town 
 
Torquay United 
 
 4
 
Finished
Nuneaton Town 
 
Altrincham 
 
 2
 
Finished
Dartford 
 
AFC Telford United 
 
 1
 
Finished
Dover Athletic 
 
Barnet 
 
 2
 
Finished
Alfreton Town 
 
Braintree Town 
 
 2
 
Finished
Bristol Rovers 
 
Chester City 
 
 1
 
Finished
Macclesfield Town 
 
Eastleigh 
 
 2
 
Finished
Southport 
 
Halifax Town 
 
 1
 
Finished
Aldershot Town 
 
Forest Green Rovers 
 
 0
 
Finished
Wrexham 
 
Woking 
 
 3
 
Finished
Lincoln City 
 
Grimsby Town 
 
 2
 
Finished
Welling United 
 
Kidderminster Harriers 
 
 2
 
Finished
Gateshead 
 
Alfreton Town 
 
 1
 
Finished
Altrincham 
 
Aldershot Town 
 
 0
 
Finished
Woking 
 
Nuneaton Town 
 
 1
 
Finished
Forest Green Rovers 
 
Welling United 
 
 2
 
Finished
Braintree Town 
 
Southport 
 
 1
 
Finished
Kidderminster Harriers 
 
Lincoln City 
 
 3
 
Finished
Grimsby Town 
 
Gateshead 
 
 4
 
Finished
AFC Telford United 
 
Macclesfield Town 
 
 1
 
Finished
Halifax Town 
 
Dartford 
 
 2
 
Finished
Eastleigh 
 
Chester City 
 
 0
 
Finished
Torquay United 
 
Bristol Rovers 
 
 1
 
Finished
Wrexham 
 
Dover Athletic 
 
 0
 
Finished
Barnet 
 
Woking 
 
 1
 
Finished
Chester City 
 
Gateshead 
 
 1
 
Finished
Dartford 
 
Forest Green Rovers 
 
 2
 
Finished
Halifax Town 
 
Altrincham 
 
 3
 
Finished
Eastleigh 
 
Southport 
 
 0
 
Finished
Alfreton Town 
 
Braintree Town 
 
 2
 
Finished
Kidderminster Harriers 
 
Dover Athletic 
 
 0
 
Finished
Macclesfield Town 
 
Grimsby Town 
 
 0
 
Finished
Torquay United 
 
AFC Telford United 
 
 2
 
Finished
Barnet 
 
Nuneaton Town 
 
 1
 
Finished
Aldershot Town 
 
Wrexham 
 
 2
 
Finished
Welling United 
 
Lincoln City 
 
 2
 
Finished
Bristol Rovers 
 
Macclesfield Town 
 
 1
 
Finished
Gateshead 
 
Kidderminster Harriers 
 
 4
 
Finished
Altrincham 
 
Welling United 
 
 2
 
Finished
Lincoln City 
 
Halifax Town 
 
 1
 
Finished
Grimsby Town 
 
Dartford 
 
 2
 
Finished
Dover Athletic 
 
Chester City 
 
 2
 
Finished
Southport 
 
Alfreton Town 
 
 3
 
Finished
AFC Telford United 
 
Aldershot Town 
 
 1
 
Finished
Braintree Town 
 
Bristol Rovers 
 
 3
 
Finished
Nuneaton Town 
 
Eastleigh 
 
 2
 
Finished
Forest Green Rovers 
 
Torquay United 
 
 1
 
Finished
Woking 
 
Barnet 
 
 0
 
Finished
Wrexham 
 
Aldershot Town 
 
 1
 
Finished
Lincoln City 
 
Barnet 
 
 5
 
Finished
Altrincham 
 
Bristol Rovers 
 
 2
 
Finished
Woking 
 
Dartford 
 
 1
 
Finished
Forest Green Rovers 
 
Eastleigh 
 
 1
 
Finished
Braintree Town 
 
Halifax Town 
 
 5
 
Finished
AFC Telford United 
 
Kidderminster Harriers 
 
 0
 
Finished
Grimsby Town 
 
Macclesfield Town 
 
 3
 
Finished
Southport 
 
Welling United 
 
 1
 
Finished
Gateshead 
 
Torquay United 
 
 2
 
Finished
Dover Athletic 
 
Alfreton Town 
 
 1
 
Finished
Nuneaton Town 
 
Chester City 
 
 2
 
Finished
Wrexham 
 
Woking 
 
 2
 
Finished
Kidderminster Harriers 
 
Dover Athletic 
 
 1
 
Finished
Alfreton Town 
 
Braintree Town 
 
 0
 
Finished
Halifax Town 
 
Nuneaton Town 
 
 1
 
Finished
Dartford 
 
AFC Telford United 
 
 4
 
Finished
Torquay United 
 
Forest Green Rovers 
 
 1
 
Finished
Barnet 
 
Wrexham 
 
 3
 
Finished
Eastleigh 
 
Southport 
 
 0
 
Finished
Bristol Rovers 
 
Altrincham 
 
 0
 
Finished
Welling United 
 
Lincoln City 
 
 2
 
Finished
Macclesfield Town 
 
Grimsby Town 
 
 3
 
Finished
Chester City 
 
Gateshead 
 
 1
 
Finished
Aldershot Town 
 
Eastleigh 
 
 1
 
Finished
Bristol Rovers 
 
Forest Green Rovers 
 
 2
 
Finished
Torquay United 
 
Grimsby Town 
 
 0
 
Finished
Southport 
 
Lincoln City 
 
 1
 
Finished
Gateshead 
 
Welling United 
 
 2
 
Finished
Dartford 
 
Woking 
 
 1
 
Finished
Nuneaton Town 
 
Dover Athletic 
 
 3
 
Finished
Aldershot Town 
 
Braintree Town 
 
 1
 
Finished
Barnet 
 
Wrexham 
 
 1
 
Finished
Kidderminster Harriers 
 
Altrincham 
 
 1
 
Finished
Macclesfield Town 
 
AFC Telford United 
 
 1
 
Finished
Chester City 
 
Alfreton Town 
 
 0
 
Finished
Halifax Town 
 
Aldershot Town 
 
 2
 
Finished
Alfreton Town 
 
Nuneaton Town 
 
 2
 
Finished
Lincoln City 
 
Dartford 
 
 1
 
Finished
Grimsby Town 
 
Southport 
 
 2
 
Finished
Woking 
 
Chester City 
 
 1
 
Finished
Welling United 
 
Bristol Rovers 
 
 1
 
Finished
Dover Athletic 
 
Halifax Town 
 
 1
 
Finished
Altrincham 
 
Gateshead 
 
 3
 
Finished
Braintree Town 
 
Kidderminster Harriers 
 
 1
 
Finished
AFC Telford United 
 
Macclesfield Town 
 
 2
 
Finished
Forest Green Rovers 
 
Torquay United 
 
 2
 
Finished
Wrexham 
 
Barnet 
 
 1
 
Finished
Eastleigh 
 
AFC Telford United 
 
 0
 
Finished
Forest Green Rovers 
 
Gateshead 
 
 2
 
Finished
Alfreton Town 
 
Halifax Town 
 
 2
 
Finished
Wrexham 
 
Grimsby Town 
 
 0
 
Finished
Altrincham 
 
Bristol Rovers 
 
 1
 
Finished
Dartford 
 
Chester City 
 
 1
 
Finished
Aldershot Town 
 
Southport 
 
 3
 
Finished
Lincoln City 
 
Macclesfield Town 
 
 2
 
Finished
Barnet 
 
Nuneaton Town 
 
 3
 
Finished
Dover Athletic 
 
Kidderminster Harriers 
 
 2
 
Finished
Welling United 
 
Welling United 
 
 4
 
Finished
Nuneaton Town 
 
Altrincham 
 
 0
 
Finished
Woking 
 
Dartford 
 
 1
 
Finished
Macclesfield Town 
 
Forest Green Rovers 
 
 1
 
Finished
Gateshead 
 
Braintree Town 
 
 0
 
Finished
Southport 
 
Barnet 
 
 3
 
Finished
Kidderminster Harriers 
 
Lincoln City 
 
 2
 
Finished
AFC Telford United 
 
Wrexham 
 
 0
 
Finished
Grimsby Town 
 
Eastleigh 
 
 4
 
Finished
Halifax Town 
 
Aldershot Town 
 
 2
 
Finished
Bristol Rovers 
 
Dover Athletic 
 
 2
 
Finished
Chester City 
 
Alfreton Town 
 
 4
 
Finished
Torquay United 
 
Altrincham 
 
 1
 
Finished
Braintree Town 
 
Macclesfield Town 
 
 1
 
Finished
Dover Athletic 
 
Woking 
 
 1
 
Finished
AFC Telford United 
 
Torquay United 
 
 2
 
Finished
Grimsby Town 
 
Southport 
 
 1
 
Finished
Welling United 
 
Lincoln City 
 
 1
 
Finished
Wrexham 
 
Bristol Rovers 
 
 0
 
Finished
Forest Green Rovers 
 
Gateshead 
 
 0
 
Finished
Barnet 
 
Halifax Town 
 
 2
 
Finished
Kidderminster Harriers 
 
Chester City 
 
 2
 
Finished
Alfreton Town 
 
Eastleigh 
 
 2
 
Finished
Nuneaton Town 
 
Dartford 
 
 1
 
Finished
Aldershot Town 
 
AFC Telford United 
 
23:00
11/1, Sat
Bristol Rovers 
 
Welling United 
 
23:00
11/1, Sat
Barnet 
 
Wrexham 
 
23:00
11/1, Sat
Halifax Town 
 
Grimsby Town 
 
23:00
11/1, Sat
Dartford 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
11/1, Sat
Macclesfield Town 
 
Forest Green Rovers 
 
23:00
11/1, Sat
Lincoln City 
 
Eastleigh 
 
23:00
11/1, Sat
Chester City 
 
Kidderminster Harriers 
 
23:00
11/1, Sat
Torquay United 
 
Aldershot Town 
 
23:00
11/1, Sat
Gateshead 
 
Altrincham 
 
23:00
11/1, Sat
Alfreton Town 
 
Braintree Town 
 
23:00
11/1, Sat
Woking 
 
Southport 
 
23:00
11/1, Sat
Dover Athletic 
 
Dover Athletic 
 
03:45
11/12, Wed
Braintree Town 
 
Grimsby Town 
 
03:45
11/12, Wed
Halifax Town 
 
Dartford 
 
03:45
11/12, Wed
Welling United 
 
Barnet 
 
03:45
11/12, Wed
Torquay United 
 
Alfreton Town 
 
03:45
11/12, Wed
Bristol Rovers 
 
AFC Telford United 
 
03:45
11/12, Wed
Altrincham 
 
Gateshead 
 
03:45
11/12, Wed
Lincoln City 
 
Forest Green Rovers 
 
03:45
11/12, Wed
Eastleigh 
 
Kidderminster Harriers 
 
03:45
11/12, Wed
Aldershot Town 
 
Macclesfield Town 
 
03:45
11/12, Wed
Chester City 
 
Woking 
 
03:45
11/12, Wed
Wrexham 
 
Alfreton Town 
 
23:00
11/15, Sat
Dover Athletic 
 
Welling United 
 
23:00
11/15, Sat
Macclesfield Town 
 
Barnet 
 
23:00
11/15, Sat
AFC Telford United 
 
Torquay United 
 
23:00
11/15, Sat
Forest Green Rovers 
 
Eastleigh 
 
23:00
11/15, Sat
Lincoln City 
 
Aldershot Town 
 
23:00
11/15, Sat
Nuneaton Town 
 
Dartford 
 
23:00
11/15, Sat
Southport 
 
Chester City 
 
23:00
11/15, Sat
Gateshead 
 
Bristol Rovers 
 
23:00
11/15, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Braintree Town 
 
23:00
11/15, Sat
Wrexham 
 
Altrincham 
 
23:00
11/15, Sat
Grimsby Town 
 
Halifax Town 
 
22:00
11/16, Sun
Woking 
 
Macclesfield Town 
 
23:00
11/22, Sat
Alfreton Town 
 
Chester City 
 
23:00
11/22, Sat
Bristol Rovers 
 
AFC Telford United 
 
23:00
11/22, Sat
Braintree Town 
 
Dover Athletic 
 
23:00
11/22, Sat
Forest Green Rovers 
 
Torquay United 
 
23:00
11/22, Sat
Gateshead 
 
Wrexham 
 
23:00
11/22, Sat
Altrincham 
 
Woking 
 
23:00
11/22, Sat
Barnet 
 
Welling United 
 
23:00
11/22, Sat
Halifax Town 
 
Grimsby Town 
 
23:00
11/22, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
11/22, Sat
Southport 
 
Lincoln City 
 
23:00
11/22, Sat
Dartford 
 
Aldershot Town 
 
23:00
11/22, Sat
Eastleigh 
 
Dover Athletic 
 
03:45
11/26, Wed
Nuneaton Town 
 
Dartford 
 
03:45
11/26, Wed
Chester City 
 
Bristol Rovers 
 
03:45
11/26, Wed
Barnet 
 
Braintree Town 
 
03:45
11/26, Wed
Welling United 
 
Grimsby Town 
 
03:45
11/26, Wed
Woking 
 
Kidderminster Harriers 
 
03:45
11/26, Wed
Wrexham 
 
Macclesfield Town 
 
03:45
11/26, Wed
Torquay United 
 
Southport 
 
03:45
11/26, Wed
Aldershot Town 
 
Bristol Rovers 
 
23:00
11/29, Sat
Welling United 
 
Altrincham 
 
23:00
11/29, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Torquay United 
 
23:00
11/29, Sat
Eastleigh 
 
Woking 
 
23:00
11/29, Sat
Braintree Town 
 
Halifax Town 
 
23:00
11/29, Sat
Alfreton Town 
 
Wrexham 
 
23:00
11/29, Sat
Aldershot Town 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
11/29, Sat
Chester City 
 
Lincoln City 
 
23:00
11/29, Sat
Southport 
 
Gateshead 
 
23:00
11/29, Sat
Dover Athletic 
 
Forest Green Rovers 
 
23:00
11/29, Sat
Dartford 
 
AFC Telford United 
 
23:00
11/29, Sat
Grimsby Town 
 
Barnet 
 
23:00
11/29, Sat
Macclesfield Town 
 
Alfreton Town 
 
03:45
12/3, Wed
Gateshead 
 
Chester City 
 
03:45
12/3, Wed
AFC Telford United 
 
Dover Athletic 
 
03:45
12/3, Wed
Torquay United 
 
Eastleigh 
 
03:45
12/3, Wed
Dartford 
 
Kidderminster Harriers 
 
03:45
12/3, Wed
Nuneaton Town 
 
Woking 
 
03:45
12/3, Wed
Altrincham 
 
Wrexham 
 
03:45
12/3, Wed
Bristol Rovers 
 
Halifax Town 
 
03:45
12/3, Wed
Forest Green Rovers 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
12/6, Sat
Alfreton Town 
 
Macclesfield Town 
 
23:00
12/6, Sat
AFC Telford United 
 
Aldershot Town 
 
23:00
12/6, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Chester City 
 
23:00
12/6, Sat
Lincoln City 
 
Dartford 
 
23:00
12/6, Sat
Halifax Town 
 
Dover Athletic 
 
23:00
12/6, Sat
Wrexham 
 
Eastleigh 
 
23:00
12/6, Sat
Grimsby Town 
 
Forest Green Rovers 
 
23:00
12/6, Sat
Altrincham 
 
Gateshead 
 
23:00
12/6, Sat
Woking 
 
Welling United 
 
23:00
12/6, Sat
Bristol Rovers 
 
Torquay United 
 
23:00
12/6, Sat
Barnet 
 
Southport 
 
23:00
12/6, Sat
Braintree Town 
 
Alfreton Town 
 
03:45
12/10, Wed
Eastleigh 
 
Forest Green Rovers 
 
03:45
12/10, Wed
Woking 
 
Gateshead 
 
03:45
12/10, Wed
Southport 
 
Lincoln City 
 
03:45
12/10, Wed
Nuneaton Town 
 
Torquay United 
 
03:45
12/10, Wed
Halifax Town 
 
AFC Telford United 
 
03:45
12/10, Wed
Welling United 
 
Aldershot Town 
 
03:45
12/10, Wed
Macclesfield Town 
 
Altrincham 
 
23:00
12/20, Sat
Dover Athletic 
 
Bristol Rovers 
 
23:00
12/20, Sat
Gateshead 
 
Halifax Town 
 
23:00
12/20, Sat
Nuneaton Town 
 
Kidderminster Harriers 
 
23:00
12/20, Sat
Lincoln City 
 
Welling United 
 
23:00
12/20, Sat
Aldershot Town 
 
Woking 
 
23:00
12/20, Sat
Southport 
 
Wrexham 
 
23:00
12/20, Sat
Dartford 
 
Barnet 
 
23:00
12/20, Sat
Chester City 
 
Braintree Town 
 
23:00
12/20, Sat
Torquay United 
 
Alfreton Town 
 
23:00
12/20, Sat
Macclesfield Town 
 
Grimsby Town 
 
23:00
12/20, Sat
Forest Green Rovers 
 
AFC Telford United 
 
23:00
12/20, Sat
Eastleigh 
 
Dover Athletic 
 
23:00
12/26, Fri
Welling United 
 
Eastleigh 
 
23:00
12/26, Fri
Woking 
 
Dartford 
 
23:00
12/26, Fri
Braintree Town 
 
Forest Green Rovers 
 
23:00
12/26, Fri
Kidderminster Harriers 
 
Lincoln City 
 
23:00
12/26, Fri
Alfreton Town 
 
Gateshead 
 
23:00
12/26, Fri
Halifax Town 
 
Chester City 
 
23:00
12/26, Fri
Altrincham 
 
Macclesfield Town 
 
23:00
12/26, Fri
Grimsby Town 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
12/26, Fri
AFC Telford United 
 
Southport 
 
23:00
12/26, Fri
Wrexham 
 
Torquay United 
 
23:00
12/26, Fri
Bristol Rovers 
 
Aldershot Town 
 
23:00
12/26, Fri
Barnet 
 
Barnet 
 
23:00
12/28, Sun
Dover Athletic 
 
Braintree Town 
 
23:00
12/28, Sun
Eastleigh 
 
AFC Telford United 
 
23:00
12/28, Sun
Gateshead 
 
Altrincham 
 
23:00
12/28, Sun
Nuneaton Town 
 
Bristol Rovers 
 
23:00
12/28, Sun
Macclesfield Town 
 
Alfreton Town 
 
23:00
12/28, Sun
Dartford 
 
Halifax Town 
 
23:00
12/28, Sun
Chester City 
 
Grimsby Town 
 
23:00
12/28, Sun
Lincoln City 
 
Kidderminster Harriers 
 
23:00
12/28, Sun
Southport 
 
Welling United 
 
23:00
12/28, Sun
Torquay United 
 
Woking 
 
23:00
12/28, Sun
Aldershot Town 
 
Wrexham 
 
23:00
12/28, Sun
Forest Green Rovers 
 
AFC Telford United 
 
23:00
1/1, Thu
Nuneaton Town 
 
Welling United 
 
23:00
1/1, Thu
Dover Athletic 
 
Kidderminster Harriers 
 
23:00
1/1, Thu
Forest Green Rovers 
 
Alfreton Town 
 
23:00
1/1, Thu
Lincoln City 
 
Grimsby Town 
 
23:00
1/1, Thu
Macclesfield Town 
 
Braintree Town 
 
23:00
1/1, Thu
Dartford 
 
Barnet 
 
23:00
1/1, Thu
Aldershot Town 
 
Woking 
 
23:00
1/1, Thu
Eastleigh 
 
Bristol Rovers 
 
23:00
1/1, Thu
Torquay United 
 
Altrincham 
 
23:00
1/1, Thu
Chester City 
 
Wrexham 
 
23:00
1/1, Thu
Southport 
 
Halifax Town 
 
23:00
1/1, Thu
Gateshead 
 
Aldershot Town 
 
23:00
1/4, Sun
AFC Telford United 
 
Torquay United 
 
23:00
1/4, Sun
Alfreton Town 
 
Eastleigh 
 
23:00
1/4, Sun
Altrincham 
 
Lincoln City 
 
23:00
1/4, Sun
Barnet 
 
Dartford 
 
23:00
1/4, Sun
Kidderminster Harriers 
 
Forest Green Rovers 
 
23:00
1/4, Sun
Welling United 
 
Dover Athletic 
 
23:00
1/4, Sun
Grimsby Town 
 
Gateshead 
 
23:00
1/4, Sun
Wrexham 
 
Chester City 
 
23:00
1/4, Sun
Braintree Town 
 
Macclesfield Town 
 
23:00
1/4, Sun
Woking 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
1/4, Sun
Bristol Rovers 
 
Southport 
 
23:00
1/4, Sun
Halifax Town 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
1/17, Sat
Gateshead 
 
Southport 
 
23:00
1/17, Sat
Chester City 
 
Altrincham 
 
23:00
1/17, Sat
Torquay United 
 
Dover Athletic 
 
23:00
1/17, Sat
Dartford 
 
Lincoln City 
 
23:00
1/17, Sat
Aldershot Town 
 
Braintree Town 
 
23:00
1/17, Sat
Forest Green Rovers 
 
Woking 
 
23:00
1/17, Sat
Bristol Rovers 
 
Welling United 
 
23:00
1/17, Sat
Alfreton Town 
 
Wrexham 
 
23:00
1/17, Sat
AFC Telford United 
 
Kidderminster Harriers 
 
23:00
1/17, Sat
Macclesfield Town 
 
Halifax Town 
 
23:00
1/17, Sat
Eastleigh 
 
Grimsby Town 
 
23:00
1/17, Sat
Barnet 
 
Torquay United 
 
23:00
1/24, Sat
Lincoln City 
 
Barnet 
 
23:00
1/24, Sat
Southport 
 
Alfreton Town 
 
23:00
1/24, Sat
Forest Green Rovers 
 
Bristol Rovers 
 
23:00
1/24, Sat
Braintree Town 
 
AFC Telford United 
 
23:00
1/24, Sat
Halifax Town 
 
Aldershot Town 
 
23:00
1/24, Sat
Dover Athletic 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
1/24, Sat
Grimsby Town 
 
Gateshead 
 
23:00
1/24, Sat
Welling United 
 
Eastleigh 
 
23:00
1/24, Sat
Wrexham 
 
Dartford 
 
23:00
1/24, Sat
Woking 
 
Chester City 
 
23:00
1/24, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Macclesfield Town 
 
23:00
1/24, Sat
Altrincham 
 
Halifax Town 
 
23:00
1/31, Sat
Barnet 
 
Lincoln City 
 
23:00
1/31, Sat
Dover Athletic 
 
Wrexham 
 
23:00
1/31, Sat
Torquay United 
 
Dartford 
 
23:00
1/31, Sat
Bristol Rovers 
 
Braintree Town 
 
23:00
1/31, Sat
Macclesfield Town 
 
Altrincham 
 
23:00
1/31, Sat
Aldershot Town 
 
Welling United 
 
23:00
1/31, Sat
Chester City 
 
Southport 
 
23:00
1/31, Sat
Gateshead 
 
Kidderminster Harriers 
 
23:00
1/31, Sat
Eastleigh 
 
Forest Green Rovers 
 
23:00
1/31, Sat
Nuneaton Town 
 
Grimsby Town 
 
23:00
1/31, Sat
AFC Telford United 
 
Woking 
 
23:00
1/31, Sat
Alfreton Town 
 
Torquay United 
 
23:00
2/7, Sat
Braintree Town 
 
Aldershot Town 
 
23:00
2/7, Sat
Halifax Town 
 
Bristol Rovers 
 
23:00
2/7, Sat
Lincoln City 
 
Chester City 
 
23:00
2/7, Sat
Dartford 
 
Dover Athletic 
 
23:00
2/7, Sat
Altrincham 
 
Eastleigh 
 
23:00
2/7, Sat
AFC Telford United 
 
Alfreton Town 
 
23:00
2/7, Sat
Southport 
 
Barnet 
 
23:00
2/7, Sat
Woking 
 
Forest Green Rovers 
 
23:00
2/7, Sat
Grimsby Town 
 
Gateshead 
 
23:00
2/7, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Macclesfield Town 
 
23:00
2/7, Sat
Welling United 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
2/7, Sat
Wrexham 
 
Halifax Town 
 
23:00
2/14, Sat
Dover Athletic 
 
Aldershot Town 
 
23:00
2/14, Sat
Welling United 
 
Wrexham 
 
23:00
2/14, Sat
Barnet 
 
Eastleigh 
 
23:00
2/14, Sat
Torquay United 
 
AFC Telford United 
 
23:00
2/14, Sat
Dartford 
 
Lincoln City 
 
23:00
2/14, Sat
Chester City 
 
Braintree Town 
 
23:00
2/14, Sat
Alfreton Town 
 
Gateshead 
 
23:00
2/14, Sat
Nuneaton Town 
 
Grimsby Town 
 
23:00
2/14, Sat
Bristol Rovers 
 
Kidderminster Harriers 
 
23:00
2/14, Sat
Woking 
 
Altrincham 
 
23:00
2/14, Sat
Forest Green Rovers 
 
Southport 
 
23:00
2/14, Sat
Macclesfield Town 
 
Alfreton Town 
 
23:00
2/21, Sat
Aldershot Town 
 
Barnet 
 
23:00
2/21, Sat
Grimsby Town 
 
Bristol Rovers 
 
23:00
2/21, Sat
Altrincham 
 
Chester City 
 
23:00
2/21, Sat
Eastleigh 
 
Welling United 
 
23:00
2/21, Sat
Wrexham 
 
Dartford 
 
23:00
2/21, Sat
Gateshead 
 
Dover Athletic 
 
23:00
2/21, Sat
Southport 
 
Halifax Town 
 
23:00
2/21, Sat
Braintree Town 
 
Woking 
 
23:00
2/21, Sat
Torquay United 
 
Forest Green Rovers 
 
23:00
2/21, Sat
AFC Telford United 
 
Macclesfield Town 
 
23:00
2/21, Sat
Lincoln City 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
2/21, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Torquay United 
 
23:00
2/28, Sat
Chester City 
 
Lincoln City 
 
23:00
2/28, Sat
Woking 
 
Kidderminster Harriers 
 
23:00
2/28, Sat
Halifax Town 
 
Grimsby Town 
 
23:00
2/28, Sat
Braintree Town 
 
Gateshead 
 
23:00
2/28, Sat
Bristol Rovers 
 
Forest Green Rovers 
 
23:00
2/28, Sat
Southport 
 
AFC Telford United 
 
23:00
2/28, Sat
Alfreton Town 
 
Eastleigh 
 
23:00
2/28, Sat
Macclesfield Town 
 
Wrexham 
 
23:00
2/28, Sat
Dover Athletic 
 
Altrincham 
 
23:00
2/28, Sat
Barnet 
 
Aldershot Town 
 
23:00
2/28, Sat
Dartford 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
2/28, Sat
Welling United 
 
Barnet 
 
23:00
3/7, Sat
Forest Green Rovers 
 
Southport 
 
23:00
3/7, Sat
Nuneaton Town 
 
Woking 
 
23:00
3/7, Sat
Grimsby Town 
 
Braintree Town 
 
23:00
3/7, Sat
Gateshead 
 
Alfreton Town 
 
23:00
3/7, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Macclesfield Town 
 
23:00
3/7, Sat
Aldershot Town 
 
Torquay United 
 
23:00
3/7, Sat
AFC Telford United 
 
Wrexham 
 
23:00
3/7, Sat
Chester City 
 
Welling United 
 
23:00
3/7, Sat
Altrincham 
 
Bristol Rovers 
 
23:00
3/7, Sat
Eastleigh 
 
Halifax Town 
 
23:00
3/7, Sat
Dartford 
 
Dover Athletic 
 
23:00
3/7, Sat
Lincoln City 
 
Aldershot Town 
 
23:00
3/14, Sat
Southport 
 
Altrincham 
 
23:00
3/14, Sat
Wrexham 
 
AFC Telford United 
 
23:00
3/14, Sat
Woking 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
3/14, Sat
Torquay United 
 
Dartford 
 
23:00
3/14, Sat
Alfreton Town 
 
Halifax Town 
 
23:00
3/14, Sat
Bristol Rovers 
 
Forest Green Rovers 
 
23:00
3/14, Sat
Braintree Town 
 
Gateshead 
 
23:00
3/14, Sat
Macclesfield Town 
 
Eastleigh 
 
23:00
3/14, Sat
Barnet 
 
Lincoln City 
 
23:00
3/14, Sat
Welling United 
 
Kidderminster Harriers 
 
23:00
3/14, Sat
Dover Athletic 
 
Chester City 
 
23:00
3/14, Sat
Grimsby Town 
 
Macclesfield Town 
 
23:00
3/21, Sat
Nuneaton Town 
 
Grimsby Town 
 
23:00
3/21, Sat
Eastleigh 
 
Dover Athletic 
 
23:00
3/21, Sat
Gateshead 
 
Braintree Town 
 
23:00
3/21, Sat
AFC Telford United 
 
Barnet 
 
23:00
3/21, Sat
Welling United 
 
Alfreton Town 
 
23:00
3/21, Sat
Chester City 
 
Altrincham 
 
23:00
3/21, Sat
Halifax Town 
 
Bristol Rovers 
 
23:00
3/21, Sat
Aldershot Town 
 
Southport 
 
23:00
3/21, Sat
Dartford 
 
Torquay United 
 
23:00
3/21, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Woking 
 
23:00
3/21, Sat
Forest Green Rovers 
 
Wrexham 
 
23:00
3/21, Sat
Lincoln City 
 
Gateshead 
 
23:00
3/28, Sat
Eastleigh 
 
Alfreton Town 
 
23:00
3/28, Sat
Barnet 
 
Aldershot Town 
 
23:00
3/28, Sat
Wrexham 
 
Chester City 
 
23:00
3/28, Sat
Woking 
 
Kidderminster Harriers 
 
23:00
3/28, Sat
Braintree Town 
 
Dartford 
 
23:00
3/28, Sat
Altrincham 
 
Dover Athletic 
 
23:00
3/28, Sat
AFC Telford United 
 
Macclesfield Town 
 
23:00
3/28, Sat
Bristol Rovers 
 
Southport 
 
23:00
3/28, Sat
Torquay United 
 
Welling United 
 
23:00
3/28, Sat
Grimsby Town 
 
Lincoln City 
 
23:00
3/28, Sat
Forest Green Rovers 
 
Nuneaton Town 
 
23:00
3/28, Sat
Halifax Town 
 
Bristol Rovers 
 
22:00
4/4, Sat
Chester City 
 
Forest Green Rovers 
 
22:00
4/4, Sat
Aldershot Town 
 
AFC Telford United 
 
22:00
4/4, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Barnet 
 
22:00
4/4, Sat
Nuneaton Town 
 
Braintree Town 
 
22:00
4/4, Sat
Lincoln City 
 
Eastleigh 
 
22:00
4/4, Sat
Dover Athletic 
 
Altrincham 
 
22:00
4/4, Sat
Southport 
 
Wrexham 
 
22:00
4/4, Sat
Alfreton Town 
 
Halifax Town 
 
22:00
4/4, Sat
Macclesfield Town 
 
Woking 
 
22:00
4/4, Sat
Welling United 
 
Torquay United 
 
22:00
4/4, Sat
Dartford 
 
Grimsby Town 
 
22:00
4/4, Sat
Gateshead 
 
Dartford 
 
22:00
4/6, Mon
Barnet 
 
Dover Athletic 
 
22:00
4/6, Mon
Woking 
 
Gateshead 
 
22:00
4/6, Mon
Altrincham 
 
Kidderminster Harriers 
 
22:00
4/6, Mon
Bristol Rovers 
 
Lincoln City 
 
22:00
4/6, Mon
Halifax Town 
 
Macclesfield Town 
 
22:00
4/6, Mon
Wrexham 
 
Nuneaton Town 
 
22:00
4/6, Mon
Braintree Town 
 
Southport 
 
22:00
4/6, Mon
AFC Telford United 
 
Chester City 
 
22:00
4/6, Mon
Forest Green Rovers 
 
Welling United 
 
22:00
4/6, Mon
Eastleigh 
 
Aldershot Town 
 
22:00
4/6, Mon
Torquay United 
 
Alfreton Town 
 
22:00
4/6, Mon
Grimsby Town 
 
Braintree Town 
 
22:00
4/11, Sat
Aldershot Town 
 
Bristol Rovers 
 
22:00
4/11, Sat
Southport 
 
Grimsby Town 
 
22:00
4/11, Sat
Wrexham 
 
Dartford 
 
22:00
4/11, Sat
Nuneaton Town 
 
Eastleigh 
 
22:00
4/11, Sat
Alfreton Town 
 
Woking 
 
22:00
4/11, Sat
Gateshead 
 
Forest Green Rovers 
 
22:00
4/11, Sat
Macclesfield Town 
 
Chester City 
 
22:00
4/11, Sat
Dover Athletic 
 
Torquay United 
 
22:00
4/11, Sat
Altrincham 
 
Welling United 
 
22:00
4/11, Sat
Kidderminster Harriers 
 
AFC Telford United 
 
22:00
4/11, Sat
Lincoln City 
 
Barnet 
 
22:00
4/11, Sat
Halifax Town 
 
Nuneaton Town 
 
22:00
4/18, Sat
Woking 
 
Macclesfield Town 
 
22:00
4/18, Sat
Dartford 
 
Aldershot Town 
 
22:00
4/18, Sat
Chester City 
 
Kidderminster Harriers 
 
22:00
4/18, Sat
Barnet 
 
Wrexham 
 
22:00
4/18, Sat
Braintree Town 
 
Southport 
 
22:00
4/18, Sat
Grimsby Town 
 
Lincoln City 
 
22:00
4/18, Sat
Eastleigh 
 
Gateshead 
 
22:00
4/18, Sat
Forest Green Rovers 
 
Alfreton Town 
 
22:00
4/18, Sat
Welling United 
 
Altrincham 
 
22:00
4/18, Sat
AFC Telford United 
 
Dover Athletic 
 
22:00
4/18, Sat
Bristol Rovers 
 
Halifax Town 
 
22:00
4/18, Sat
Torquay United 
 
Grimsby Town 
 
22:00
4/25, Sat
Aldershot Town 
 
Torquay United 
 
22:00
4/25, Sat
Macclesfield Town 
 
Welling United 
 
22:00
4/25, Sat
Southport 
 
Forest Green Rovers 
 
22:00
4/25, Sat
Dover Athletic 
 
AFC Telford United 
 
22:00
4/25, Sat
Wrexham 
 
Barnet 
 
22:00
4/25, Sat
Gateshead 
 
Eastleigh 
 
22:00
4/25, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Woking 
 
22:00
4/25, Sat
Halifax Town 
 
Dartford 
 
22:00
4/25, Sat
Lincoln City 
 
Chester City 
 
22:00
4/25, Sat
Nuneaton Town 
 
Bristol Rovers 
 
22:00
4/25, Sat
Alfreton Town 
 
Braintree Town 
 
22:00
4/25, Sat
Altrincham